Teslimat Bilgileri

Lucispirlanta.com'dan satın almış olduğunuz ürün , fatura ve mücevher sertifikası ile birlikte en geç 7 iş günü içerisinde ücretsiz olarak sigortalı kargo ile adresinize gönderilmektedir. Ürün teslimatında üyelik bilgilerinde belirtilen fatura ve teslimat adresi bilgileri geçerli olup, kargoyu faturada ismi geçen kişi teslim almak zorundadır. Aksi halde kargo üçüncü kişilere teslim edilmemektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.Müşterimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
 

Ürünü teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler

Ürünü teslim alırken kargo görevlisi önünde One Service poşetinin açılıp kontrol edilmesi gerekir. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak ürün teslim alınmamalıdır. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş olur. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık, kayıp durumlarında ürün sigorta kapsamı dışında kalmaktadır. Bu durumdan Lucis ve kargo şirketi sorumlu tutulamaz. Lütfen kargoyu teslim aldıktan hemen sonra ürününüzü kontrol etmeyi unutmayınız.

Not : Uluslararası gönderileriniz için lütfen müşteri hizmetleri ile irtibat kurunuz.

Teslimat Bilgileri